Kancelaria Prawna Wieluń

Obsługa przedsiębiorców i spółek

Prowadzenie działalności gospodarczej nieuchronnie wiąże się z koniecznością znajomości i przestrzegania nieustannie zmieniających się przepisów prawnych. Każdy przedsiębiorca od samego początku styka się z szeregiem, niełatwych problemów natury prawnej.

Kancelaria Prawna doradzi przy wyborze odpowiedniej formy prowadzenia przez Ciebie działalności gospodarczej (jednoosobowa działalność, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjna) oraz czynnościach związanych z rejestracją, przekształceniem oraz wykreśleniem spółki prawa handlowego. Ponadto zajmujemy się opiniowaniem i sporządzaniem wszelkich aktów wewnętrznych funkcjonujących w spółce oraz reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych.

Nasi specjaliści udzielą nie tylko incydentalnych porad prawnych, ale zajmą się także stałą obsługą prawną przedsiębiorstwa, na bieżąco monitorując zachodzące zdarzenia prawnie relewantne oraz tym samym zapewniając niczym niezakłócone i zgodne z przepisami jego funkcjonowanie.

Sporządzimy i zaopiniujemy umowy. Doradzimy w sytuacji konfliktu pomiędzy stronami kontraktu, w szczególności zajmiemy się wystąpieniem z roszczeniem o naprawienie szkody wynikłej w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem zobowiązania przez kontrahenta oraz dochodzeniem w Twoim imieniu innych roszczeń przed sądami cywilnymi.

Uzyskasz u nas pomoc przy zatrudnianiu i zwalnianiu pracowników oraz kadry menadżerskiej (między innymi: sporządzamy i zaopiniujemy stosowne umowy, doradzamy w kwestii uprawnień i obowiązków pracownika i pracodawcy, reprezentujemy w sporach w sądzie pracy).

Skontaktuj się z naszą kancelariąCharakter pracy kancelarii nieodzownie wiąże się z koniecznością świadczenia usług poza jej siedzibą dlatego też uprzejmie prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie na spotakanie.

Kancelaria Prawna r.pr. Patrycja Fiertek-Gonera

ul. Kilińskiego 9

98-300 Wieluń

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 8:00 - 16.00 (w wyjątkowych sytuacjach istnieje także możliwość spotkania poza godzinami pracy kancelarii)


Sekretariat Maria Sierszeń

574 724 200

sekretariat@kancelariawielun.pl


Radca prawny Patrycja Fiertek-Gonera

503 061 290

patrycja.fiertekgonera@kancelariawielun.pl